Trening uke 18
Vel gjennomført treningsuke og ritt i helgen. Som nevnt i Enebakk Rundt-innlegget stod vi til godkjent og vel så det.
Ny uke – nye muligheter! Legg merke til endret treningstider –
Til info om trenignsplanlegging; denne uken er det blant annet Askerrunden på torsdag og Eikerrittet på lørdag. Meld fra i eget/andre innlegg dersom du planlegger å stille.
Etter tilbakemeldinger om forskjellige ønsker for oppmøtested forsøker vi denne uken en ny variant; vi bruker 3 faste oppmøtesteder men felles tidspunkt. Legg igjen kommentar dersom og hvor du stiller.
Tirsdag og Torsdag;
- Fartslek i Maridalen, oppmøte 1830 Låkeberget.
- Bakkedrag Grefsenkollen, oppmøte 1830 Lachmanns vei.
- Tempodrag gamle Mossevei, oppmøte 1830 Hvervenbukta.
Søndag;
- Rolig langtur. Toget går kl 0800 for early birds/kl 1000 for de litt seigere av oss, fra Sagene Kirke. Rute avhenger av vær/vind og ønsket stoppested. Vi deler opp i 2 grupper dersom vi blir mange og det er forskjellige ønsker for snittfart. Vi tar en avgjørelse over en kaffe.
Med ønsker om en fin treningsuke,
DS TubuLars
Lachmanns vei på tirsdag
samme som Superambi, GK tirsdag.
Lachmanns vei tirsdag 🙂
Henger meg på GK 🙂
Stiller i GK i dag
Lachmannsvei i dag på meg
Stiller i MD
gk på meg
Blir det bakkedrag på torsdag også?
Isåfall, hvor i Lachmanns vei treffes man?
Er det noen som er interessert i en langtur på torsdag morgen 10:00 fra Sagene Kirke?
Noen av jentene sykler fra rundkjøringa ved Munkedamsveien/Tjuvholmen kl 09.30 i dag. Planen er å sykle til Villa Malla. Bli gjerne med 🙂
Stiller søndag kl 8. Aleksans er også med.
Stiller på sagene kl. 08.00
På søndag altså, burde kanskje føye det til
Stiller søndag kl 10.00
Søndag 10, har definitivt planer om sollunsj et sted 🙂
Søndag 10
Satser på å rekke 10-puljen i morgen.